úterý 3. února 2015

Sladko.cz - nová pražská internetová cukrárna, která si zakládá na kvalitěSladko.cz nám poskytli skvělý dort do soutěže, kterou pořádáme k znovuspuštění našich stránek.

O co přesně se soutěží? Vítěz obdrží dort podle vlastního výběru, který je možné nakombinovat ze dvou různých půlek (aby to ti nerozhodní měli snažší). Předání proběhne v Praze, a to z důvodu lokace cukrárny.

Vítězný dort s láskou připraví dva gastronadšenci, kteří už nemohli přihlížet nabídce dortů plných ztužených tuků a nekvalitních piškotů, a tak to vzali do vlastních rukou. Těšit se tak můžete na poctivou chuť a nevšední gastronomický zážitek.

Co musíte udělat pro to, abyste vyhráli?
1) Podpořit Sladko.cz na facebooku.
2) Podpořit Ne hladu na facebooku.
3) Do 21.2. zaslat na e-mail nehladu@gmail.com fotku své nejoblíbenější svačiny (může být vlastní výroby s receptem, koupená v oblíbené kavárně nebo prostě koupená v obchodě). Víme, že vymyslet na každý den svačinu je občas těžké, proto chceme prostřednictvím soutěže přinést i novou inspiraci. S fotkou prosím uveďte název jídla a své jméno.
4) Sesbírat nejvíce likes u fotky, kterou zveřejníme my na facebookové stránce Ne hladu. Hlasovat se bude do 21.2.2015 včetně.
5) Vybrat si dort :)

Přejeme hodně štěstí!

Žádné komentáře:

Okomentovat