neděle 10. ledna 2016

Je detox k něčemu?

Tohle video jsme točily asi třikrát a pokaždé na něm bylo něco špatně, tak nakonec je jen sólo, aby stihlo vyjít v čase největších povánočních detoxů. Proč je detox zbytečný a kdy může dokonce škodit, se dozvíte po kliknutí na obrázek:


6 komentářů:

 1. Super video! Opět díky za racionální pohled na věc. Měla bych 2 otázky. Co je špatného na tom, pít bylinkové čaje - resp. když jiné čaje nepiju. A druhá otázka, co si myslíte o "očistných klystýrech"? B.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ahoj, tak já úplně nerozumím bylinkám, ale každá má nějaký svůj účinek a když piješ jeden druh moc dlouho, tak se to může projevit i negativně, asi že se nějak předávkuješ... Ale myslím, že tohle píšou i na obale toho čaje, jakou dávku a jak dlouho můžeš pít :)
   Očistný klystýr je to samé jako očistný lektvar, po kterém máš průjem, prostě ti to propláchne střeva a rozhodí mikroflóru, takže zase potom můžeš mít problémy s trávením a imunitou... Ale jsou v tom peníze, tak to někteří propagují úplně zbytečně :(
   A díky!
   Verča

   Vymazat
 2. Myslím,že super video a sama se připojuji ke zkušenostmi s pití rádoby ovocnými štávami je prostě blbosti,nebo určitě né na dlouhou dobu ;). Sama mám zkušenosti při mé minulosti a rádoby zkoušení RAW stravy a s tím spojené týdny o štavách a nikdy víc .Že by to člověka nějak "čistilo" to si nemyslím,ale naopak tím více člověk oslabuje tělo a nemá skoro sílu a hlavně teda citrusové (tzn. pomeranče,grepy apod) jsou bomba na zuby no.. ;) No prostě nikdy víc a za mě blbost ;).. bylinkové čaje piju ty klasické prostě směsi třeba heřmánek+citron, medunka+pomeranč a je to o mnoho lepší ;)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Díky :) Nojo, občas i slýchám, jak někdo říká, že mu bylo špatně, byl slabý, neměl na nic sílu, ale detoxikoval se a o to přece jde :D
   V.

   Vymazat
 3. Ahoj holky.Byla by možnost natočit či napsat článek vyložene o hladovění? Co se děje v těle,následky,důsledky a hlavně psychika a prostě všechno? Strašně by mě zajímalo co vlastně "tělo" zažívá ikdyž fyzické projevy jako váha,postava jsou ještě O.K . Děkuji moc. Míla

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ahoj, děkujeme za nápad, ale takové video asi točit nebudeme. Trochu se to vymyká tomu, kam bychom rády směrovaly náš blog, snad se nebudeš zlobit. ;)
   Verča

   Vymazat