úterý 5. července 2016

50 faktů o mně - Andy

Jsem doma v "rekonvalescenci" po operaci a proto jsem se rozhodla natočit něco pro náš kanál trochu netradičního :) 50 náhodných faktů o mně aneb co jste o mně možná nevěděli. Tématicky je to trochu mimo naše zaměření, ale říkala jsem si, že i tak by vás možná mohlo zajímat, kdo tenhle blog vlastně píše :)) A jestli ne, tak mi to můžete říct taky, ať už to příště radši netočím :D 2 komentáře:

 1. Nenávidím nedojídání! :D Ačkoliv beran nejsem, tak mám taky vždycky pravdu - vážně! :D Semnou nemá cenu se hádat - já mám pravdu :D Máchání rukama je životu nebezpečný, tedy, aspoň, když máchám já - ale ten důraz je k tomu potřeba dodat :D
  Ty jsi prostě můj člověk :D bordelář a nepracuje s pračkou - jako bych četla sebe :D
  Jinak super fakty, nad některýma jsem se vážně pobavila :D a s to matematikou to bude asi pravda - 48 faktů ! :D Skvělé video ;)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Haha, tak to bychom se nemohly hádat, naše hádka by asi nikdy neskončila a ještě bychom se rukama umlátily :D Super :D No vidíš, to s tou matematikou mi vůbec nedošlo, tak tady je aspoň vidět, že jsem v tom videu vážně nelhala :D Dík :)) A.

   Vymazat