čtvrtek 23. března 2017

Jak probíhala beseda Pravda o výživě

Toto úterý se konala pro nás velká událost, protože jsme se měly poprvé zúčastnit besedy jako řečníci. Řeč je o akci Pravda o výživě, kterou pořádala v Brně společnost Loono. Pozvání kromě nás přijali i další dva nutriční terapeuti, a to Káťa Čamková a Martin Krobot.


Předem jsme si rozdělili témata, o kterých jsme chtěli hovořit, a než beseda začala, sešli jsme se v kavárně, abychom se ujistili, že sdílíme stejné názory. Samotná beseda pak probíhala hladce, atmosféra byla více než příjemná a diváci se zapojovali do diskuze zajímavými dotazy. Nestihla se probrat veškerá témata, ale to nejdůležitější snad zaznělo.

Řešil se rozdíl nutričního terapeuta s výživovým poradcem, lepek, mléko, detox, low carb diety nebo třeba pití smoothies.

Chtěly bychom poděkovat všem, kdo se besedy účastnili, organizátorům, moderátorům Zuzce (Czech fitness couple) a Davidovi, fotografovi za super fotky a společnosti Loono, že se podílí na osvětě.

Tady je ještě krátké video z naší návštěvy Brna.
3 komentáře:

 1. Já tam tak chtěla jít :( škoda, že bylo už plno.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Zaplnilo se to opravdu rychle, no :( Tak snad nebyla poslední!
   V.

   Vymazat
 2. Ahojky,jelikož máš blog o jídle, ráda bych poprosila tebe i tvé čtenáře o vyplnění dotazníku ohledně potravinových privátních značek maloobchodních řetězců. Všem předem moc děkuji za pomoc:)

  https://goo.gl/forms/EofaOEhCTG7Nvh473

  OdpovědětVymazat