středa 15. března 2017

Jsme pozvané na besedu o zdravé výživě!

Máme velkou radost, že s vámi můžeme sdílet tuto skvělou zprávu, protože nás obě moc potěšila. A totiž jsme pozvané na besedu Pravda o výživě, kterou pořádá společnost Loono, mezi jejíž nejznámější projekty patří třeba Prsakoule nebo Žiješ srdcem.Vážíme si toho, že se budeme moci vůbec poprvé zúčastnit konference po boku lékařů, a to z opačné strany, než je ta divácká. A jak to celé bude probíhat?

V diskuzi se budou rozebírat tato témata:

“Po tucích se tloustne, light je lepší”.
“Lepek je jed.”
“Cukr je jed.”
“Jarní detox je nutnost.”
“Budoucnost je strava v prášku.”
“Smoothies jsou zdravá.”

Odpovídat budeme na nejčastější otázky a dostane se i na dotazy od diváků. Pokud si chcete diskuzi poslechnout, potkat se s námi, na něco se nás zeptat a nebo prostě budete mít cestu kolem, uvidíme se 21. 3. v 18:00 na Fakultě Informatiky MUNI v Brně, v přednáškové místnosti D3. Vstupné je dobrovolné, tak neváhejte a registrujte se ZDE.

5 komentářů:

 1. Ahoj :) Chtěla jsem se zeptat, jestli náhodou nebude někde záznam z akce, aby se mohli poučit (a snad i pobavit) i ti, co se do Brna nedostanou? :)

  OdpovědětVymazat
 2. Ahoj, je super, že Vás tam pozvali :) Už se na vás těším, protože tam chci jít taky. Tak doufám, že to stihnu se školou! :)

  OdpovědětVymazat
 3. Ahoj, díky všem za zájem, pro velký úspěch se dneska akce zaplnila :D A záznam by měl být :)
  V.

  OdpovědětVymazat
 4. To je super, gratuluju :) na záznam se pak určitě mrknu...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. děkujeme :) snad se za něj nebudeme muset stydět :D
   V.

   Vymazat