čtvrtek 5. října 2017

Otevřené přihlašování na seminář: Výživa dětíNaše kolegyně a registrovaná nutriční terapeutka Anežka Muselová Strettiová, DiS. je naším prvním hostem. Po skončení studia pracovala jako nutriční terapeutka ve Fakultní nemocnici Královské Vinohrady a v současné době je na mateřské dovolené s ročním chlapečkem, což obrátilo střed jejího zájmu k dětské výživě.Termín workshopu je pondělí 16.10.2017 v 17:00 u nás v poradně v Jaselské 26. 
Na programu bude přednáška o dětské výživě zahrnující následující témata:
- mateřské mléko versus náhradní výživa, výhody a nevýhody
- výživa kojící matky a její vliv na kvalitu mléka
- první příkrmy
- výživa malých dětí
- problematika alergií a dětské obezity

Po přednášce bude prostor na Vaše dotazy a konzultace individuálních problémů. Ty budete moci řešit i s nutričními terapeutkami Veronikou a Andreou, které budou na akci přítomny. Celá akce potrvá, dle účasti a dotazů, 2-3 hodiny.

Cena za účast je 350,- 

Místo na semináři si rezervujte pomocí našeho kontaktního formuláře. My Vám do druhého dne pošleme údaje k platbě, kterou proveďte do týdne od registrace, nejpozději však do 15.10. Kapacita semináře je 10 osob.

Na akci se budete moci změřit na přístroji InBody za zvýhodněnou cenu 150,-.

Registrační formulář

Vaše jméno


Váš e-mail *


Vaše zpráva *

Pokud by vám z nějakého důvodu nefungoval kontaktní formulář (víme např. o problémech s odesláním z telefonu), ozvěte se nám na nehladu@gmail.com

Facebooková událost ZDE

9 komentářů:

 1. Dobrý den, chtěla bych se zeptat... Nic proti paní Muselové osobně! Myslím, že to byla Andrejka, která psala, že nesouhlasí, aby na práci nutriční terapeutky stačilo DiS... Že by k takovému NT nešla nebo mu nevěřila, už nevím. A teď paní DiS. zvete pod svou značkou přednášet...?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Já se teda omlouvám, ale absolutně si nepamatuji, že bych někde prohlašovala, že DiS. nestačí, fakt ne, to bych si absolutně nedovolila :) Osobně myslím, že obecně je lepší studovat na LF a má širší "záběr", ale to samozřejmě neznamená, že všechny nutriční z LF jsou super a všechny z vošky jsou na nic. Většina mých kolegyň z nemocnice jsou DiS. a já se od nich mám co učit. A logicky bychom si nezvaly někoho, u koho nejsme přesvědčené o vědomostech:) A.

   Vymazat
 2. Dobrý den,

  Vy jste z rodu "těch" Strettiů? :-)

  Vašek

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Anezka tusim je:) snad nevadi, ze odpovidam za ni:)) A.

   Vymazat
  2. A nemá ségru Elišku?

   Vymazat
 3. Jak může být Anežka Muselová Strettiová, DiS. na mateřské dovolené s ročním chlapečkem, když mateřská dovolená trvá 28 týdnů??? Ha??? https://cs.wikipedia.org/wiki/Mate%C5%99sk%C3%A1_dovolen%C3%A1

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. No hrozně jsi nás nachytala, gratuluju, je na rodičkovské dovolené.
   V.

   Vymazat
 4. Martina Hánová15. října 2017 10:00

  Dobrý den, je nás 7 kamarádek s malými dětmi, jsou ještě místa? Díky M. Hánová

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Dobrý den, děkujeme za zájem, místa pro Vás akorát najdeme, jen bohužel nemáme v poradně dostatečnou kapacitu, aby přišlo i tolik dětí - máme místo na dva kočárky. Celou kancelář ještě sdílíme s jednou firmou, proto v rámci vzájemného respektu nemůžeme vyhradit prostor pro větší děti na hraní.
   Děkujeme za pochopení a pokud máte vážný zájem, ozvěte se nám prostřednictvím formuláře (pozor, funguje pouze z počítače) nebo napište na nehladu@gmail.com.
   Veronika

   Vymazat