pátek 8. června 2018

Přijďte si nechat zhodnotit jídelníček od studentek nutriční terapie!

Když jsem se učila na státnice, psala jsem si vedle na papír věci, které budu zařizovat, až tu školu dodělám a nemohla jsem se dočkat, až vám o nich řeknu. A jedna z nich je, že u mě budou v létě na praxi studentky nutriční terapie!


Mám z toho obrovskou radost, protože jednak si zase připadám o něco víc dospěle (haha), ale hlavně strašně ráda podpořím snahu studentů naučit se něco nového, protože sama vím, jak náročné bylo dostat se při studiu do kontaktu s reálným pacientem nebo klientem a v praxi si natrénovat to, co bych po škole měla umět perfektně. Bohužel je zařizování praxe na nás studentech a škola nemá nasmlouvané žádné nutriční terapeuty, kteří by brali studenty a umožnili jim výkon povinné praxe. A tak většina z nás poprvé viděla soukromou poradnu až tehdy, když jsme si do ní sedly v roli toho, kdo už má vše umět raz dva a sebejistě radit lidem.

A tak jsem se rozhodla pojmout to zodpovědně, zkusit si do toho týdne, kdy u mě budou studentky, naplánovat co nejvíce termínů a hlavně holkám umožnit, aby si konzultaci jídelníčku a měření na InBody vyzkoušely na vlastní kůži.

V týdnu od 9. do 13.7. proto máte možnost objednat se ke studentkám na konzultaci a měření za super cenu! V poradně budu samozřejmě také a budu dohlížet na to, zda vše probíhá tak, jak má.

Měření na InBody + konzultace výsledků + 30 minut konzultace jídelníčku (10 míst).......300,- OBSAZENO
Měření na InBody + vysvětlení výsledků (15 míst)..............................................................150,-

Na každý z těchto programů mám omezený počet míst, proto si zarezervujte termín co nejdříve na nehladu@gmail.com. Nutriční poradna Ne Hladu, Jaselská 26, Praha.

A kdo se vám bude věnovat?


Jmenuji se Jana Pekrová a je mi 23 let. Jsem usměvavá a pozitivně naladěná studentka oboru nutriční terapeut na LF MUNI v Brně. Miluji hudbu, pohyb, dobré jídlo, zelený čaj a kávu. Jsem typ člověka, který neumí chvíli jen tak sedět a musí stále něco dělat. Ráda se procházím v přírodě, běhám, plavu nebo tancuji. Ke zdravému životnímu stylu jsem byla vedená mamkou odmalička, ale protože ve výživě často nebývá zcela zřejmé, co vlastně je a není správně, rozhodla jsem se pro studium právě tohoto oboru. Jako velice podstatnou vnímám prevenci založenou na dostatku informací. Proto bych ráda v budoucnu pracovala s lidmi, kterými bych svými znalostmi pomáhala k lepšímu zdraví.


Jmenuji se Pavlína Malinová a je mi 20 let. Mojí největší vášní vždycky byl a stále je tanec. Jak říká moje mamka, v pubertě to vypadalo, že nejspíš uteču k cirkusu, ale nakonec to dopadlo tak, že studuji nutriční terapii na 1. lf UK. Vždy jsem se zajímala o lidské tělo a správnou stravu vnímám jako základní péči o něj, stejně důležitou jako je třeba osobní hygiena. Z našeho oboru mě nejvíce zajímá kvalita potravin na trhu. Ráda bych se zasadila o to, aby výrobci nesměli zákazníky klamat nebo nesmělo být napsané "zdravé" na výrobku, který zdravý rozhodně není. Proto bych jednou ráda pracovala v nějaké instituci, která se zabývá kontrolou potravin.

4 komentáře:

 1. Verčo, prosím, kde seženu tu super sukni, co máš na fotce? :-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Outletové centrum Freehold, New Jersey :D
   V.

   Vymazat
 2. Ahoj holky, chtěla bych se zeptat, kolik stojí u vás v poradně analýza přístrojem InBody mimo akční ceny? Žádné problémy nemám, jen jsem zvědavá, jak na tom jsem :-).

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ahoj, 350,- jednorázově nebo 250,- v balíčku a při objednání programu s jídelníčkem.
   Více tady: www.nehladu.cz/p/poradna.html

   Vymazat