pondělí 2. července 2018

NUTRIGEEKS 2018 - 1. ročník výživové konference od nutričních terapeutů pro veřejnost

S radostí Vám oznamujeme největší novinku letošního roku, a to konání konference NutriGeeks, kde Vám naši nejlepší nutriční terapeuti poví o vybraných aktuálních tématech z oblasti výživy, budete moci se naučit něco nového z oblasti prevence a výživy na workshopech a u stánků si koupit skvělé a zdravé potraviny.


Řečníky, workshopy i prodejce vám budeme představovat postupně, již nyní si ale můžete zakoupit vstupenky, jejichž prodej bude probíhat ve vlnách. Kapacita je omezená na 120 míst, proto s nákupem neotálejte!
VSTUPENKY ZDE

1. vlna (20 vstupenek): 599,-
2. vlna (20 vstupenek): 699,-
3. vlna (30 vstupenek): 799,-
4. vlna (20 vstupenek): 849,-
4. vlna (30) vstupenek): 899,-


Přednášející:

Ing. Lukáš Roubík (Institut Moderní Výživy):
Moderní pohled na sportovní výživu


Hlavní autor nejrychleji se prodávající české knihy z oblasti zdravé výživy v historii s názvem Moderní výživa ve fitness a silových sportech. Výživu člověka vystudoval na Lékařské fakultě MU v Brně, technické vzdělání má z ČVUT v Praze. Po studiích pracoval ve Fakultní nemocnici Olomouc na I. Interní klinice kardiologické a na konci minulého roku založil Institut Moderní Výživy. V mládí získal tituly dorosteneckého a juniorského mistra ČR v kulturistice a v letech 2010-2018 byl předsedou Trenérsko-metodické komise a členem Výkonného výboru Svazu kulturistiky a fitness ČR. Pravidelně se věnuje přednáškám a seminářům o výživě pro veřejnost i sportovní oddíly a kluby s cílem popularizovat moderní – vědecky podložený a personalizovaný – přístup k výživě.Mgr. Ing. Tereza Klbíková (Všeobecná fakultní nemocnice v Praze):
Výživa jako forma prevence ve stáří


Tereza Klbíková je nutriční terapeutka Geriatrické kliniky Všeobecné fakultní nemocnice a 1. lékařské fakulty UK, kde zároveň vyučuje výživu v geriatrii pro budoucí nutriční specialisty i lékaře. Věnuje se výzkumu v oblasti výživy, dietetiky a nutriční biochemie. V roce absolvovala 2015 inženýrský studijní program v oboru Výživa a potraviny na České zemědělské univerzitě, o dva roky později magisterský studijní program v oboru Nutriční specialista na 1. lékařské fakultě UK, kde dále pokračuje v postgraduálním studiu Preventivní medicína s projektem zaměřeným na prevenci podvýživy a geriatrické křehkosti u seniorů. Byla jedním ze zakládajících členů České asociace nutričních terapeutů (ČANT), v níž se angažuje jako člen Výkonného výboru. Připraví si přednášku o roli výživy v prevenci vybraných onemocnění v pokročilém věku.Mgr. Judita Páleníková (Zápisky nutriholičky): 
Potravinové alergie a intolerance v moderní době


Tématem potravinových alergií, intolerancí a různých mýtů spojených s jejich dietní léčbou a diagnostikou vás provede Mgr. Judita Páleníková, která výživu vystudovala na lékařské fakultě Masarykovy univerzity v Brně. V roce 2011 absolvovala studium v oboru Nutriční terapeut a o dva roky později získala také magisterský titul v oboru Nutriční specialista. Po návratu na Slovensko založila v Prešově svou výživovou poradnu a pracuje také jako konzultantka v alergoimunologickém centru Alergoimun, kde se specializuje právě na potravinové alergie a intolerance. Od září 2016 vyučuje odborný předmět Klinická dietologie na Střední zdravotnické škole v Košicích a přispívá tak ke vzdělávání budoucích odborníků ve výživě. Přibližně stejně dlouho patří mezi Lovce Šarlatánů, skupinu autorů, kteří upozorňují a na pravou míru uvádí různé nepravdivé informace, které se šíří v oblasti medicíny a výživy. Zbytek volného času věnuje své největší vášni – psaní článků na blog Zápisky nutriholičky.

Žádné komentáře:

Okomentovat