Mgr. Natálie Staroveská

Brno

Specializace: hubnutí, přibírání, potravinové alergie a intolerance, výživa v diabetu, výživa dětí, výživa těhotných a kojících žen (CZ)

2018 absolvovala studium bakalářského oboru nutriční terapeut na 1. lékařské fakultě UK

2021 absolvovala studium magisterského oboru nutriční specialista na 1. lékařské fakultě UK 

od 2021 nutriční terapeutka v aplikaci Vitadio určené pro diabetiky 2. typu

od 2023 nutriční terapeutka v Lázních Bludov

Zájem o zdravý životní styl a vyváženou stravu se u Natálie projevil již během dospívání, proto se také rozhodla studovat obor nutriční terapie. Po ukončení studia začala uplatňovat své znalosti v mobilní aplikaci Vitadio, která se zaměřuje na redukci hmotnosti u pacientů s diabetem 2. typu. Od roku 2023 rozšířila své působení i do lázní Bludov, kde jako nutriční terapeut pomáhá dospělým pacientům i dětem s redukcí hmotnosti a zajišťuje vhodnou stravu pro pacienty s různými dietními omezeními. Natálie je přesvědčená, že nutriční terapie má obrovský potenciál do budoucna především z hlediska prevence. Jejím profesním cílem je podávat vědecky podložené informace o výživě tak, aby byly snadno uchopitelné v praxi. V Ne hladu se zaměřuje především na poradenství v oblasti redukce hmotnosti, výživy dětí, těhotných a kojících žen a výživy při vybraných dietních omezeních.

Náš tým

Praha & Brno

Ing. Mgr. Veronika Pourová

Specializace: hubnutí, sportovní výživa, přibírání, potravinové alergie a intolerance, výživa v diabetu (CZ/EN)

Praha

Mgr. Andrea Jakešová

Specializace: hubnutí, přibírání, poruchy příjmu potravy, potravinové alergie a intolerance (CZ/EN)

Praha

Mgr. Magdaléna Kekrtová

Specializace: hubnutí, přibírání, sportovní výživa, poruchy příjmu potravy, potravinové alergie a intolerance (CZ)

Brno

Bc. Marijana Vasilić

Specializace: hubnutí, přibírání, potravinové alergie a intolerance, výživa dětí, výživa těhotných a kojících žen (CZ/EN/SRB/HR)

Praha

Bc. Barbora Holá

Specializace: hubnutí, přibírání, potravinové alergie a intolerance, výživa dětí, výživa těhotných a kojících žen (CZ/EN)

Pardubice

Mgr. Natálie Staroveská

Specializace: hubnutí, přibírání, potravinové alergie a intolerance, výživa v diabetu, výživa dětí, výživa těhotných a kojících žen (CZ) 2018 absolvovala studium bakalářského oboru