Novinka u nás v poradně – hubnoucí skupinka

Jak jsme již naznačily při uvedení seminářů k nám do poradny, chystáme i další novinku, a tou je hubnoucí skupinka.

O co jde?

Jde o hubnutí ve skupině do 10 osob, tato skupina se u nás v poradně sejde třikrát a v rámci dvou až tříhodinových seminářů (podle počtu klientů) si společně probereme základy hubnutí, možné změny v jídelníčku, vliv pohybové aktivity na hubnutí, dále jak si vybrat v restauraci nebo firemní kantýně, jak přizpůsobit jídelníček životnímu stylu a rodině a co všechno je pro správné hubnutí důležité.

Seminář bude probíhat jednou za 14 dní a na každém z nich proběhne také měření na přístroji InBody, které je v ceně balíčku. Klienti si budou moct navzájem sdělit své dosavadní zkušenosti s hubnutím a veškeré zádrhele probrat s námi, nutričními terapeutkami.

Poměrně častá setkání podpoří dostatečnou motivaci k hubnutí a jistotu v nově osvojených návycích. Veškeří zúčastnění klienti dostanou slevu na následující individuální konzultace, které pro ně budou stát pouhých 500,- namísto 700,-.

Proč ve skupině?

Lidé, kteří potřebují nebo chtějí zredukovat svou hmotnost mají leckdy mnoho společného. Ať už jde o určité tendence v jídelníčku, nevhodný výběr potravin nebo přejídání se při stresu. Tím, že si všechny tyto překážky při hubnutí probereme, a každý bude moct sdílet i své dosavadní zkušenosti s hubnutím, pomůžeme tomu, aby si každý klient uvědomil, čeho se má právě on vyvarovat a jaká bude jeho ideální cesta ke štíhlosti. Navíc na to nebudete sami – a právě podpora Vašeho okolí může hrát obrovskou roli. Pokud někdo své zkušenosti nebude chtít sdílet, tak nemusí, není to podmínkou a můžeme klidně zůstat u anonymních kazuistik, které si na seminář připravíme.

Nebudeme Vám dávat žádné univerzální rady ani univerzální jídelníček, protože i hubnutí je ryze individuální záležitost. Pomůžeme Vás však zamyslet se, jaká by mohla být Vaše správná cesta. Mimo to dostanete přístup do programu BeetFit, kam si můžete před každým seminářem zapsat své jídelníčky a ve skupině nebo individuálně je na semináři probereme a vylepšíme.

Hubnoucí skupinku povede Mgr. Veronika Pourová a Bc. Andrea Jakešová, nutriční terapeutky poradny Ne hladu.

Cena je celkem 1500,- za všechny tři termíny, pro studenty 1200,-.
Kapacita je 10 osob.

Termíny jsou následující:

Sobota 18.11. v 15:00
Sobota 2.12. v 15:00
Sobota 16.12. v 15:00

Vstupenky ZDE

5 comments

 1. Ahoj, je možné dostat slevu, mám-li hubnutí indikované lékařem?

 2. Ahoj, smlouvy s pojistovnami bohuzel nemame, ale mame ted vanocni akci 🙂 20 % na jidelnicek a dlouhodobou spolupraci, brzy hodime vic infa. V.

 3. Holky chybí mi u vás nejake články tipu co,na snídani/svačinu, jaké cvičení je nejefektivnější,případně nějaké recepty,tipy kam si zajít za gastronomii. Přijde mi, že je to tady nyni jen o hubnutí a vasi poradne.Je škoda psát třeba o tangu,které podle mého na web nutričních terapeutek úplně nepatří. Dříve jsem blog četla pořád a hledala co nového sepisete,ale nyní je to trošku nuda.:-( Snad to napravite, začátky byly super 🙂 hodně štěstí!

 4. Ahoj,
  chápu, že článků tu máme teď méně, ale myslím, že to je takový přirozený vývoj… Blog jsme začaly psát ve druháku na bakaláři, kdy má člověk spoustu času, jen sem tam nějakou brigádu, takže na koníčky spoustu prostoru, navíc když se začíná odznova, tak je spoustu témat, o kterých se dá psát…

  Po těch letech jednak trochu dojde inspirace a jednak se člověk o sebe musí čím dál tím víc starat, takže vydělávat peníze a za články na blog nám bohužel nikdo neplatí – no a vzhledem k tomu, že obě už pracujeme v oboru, ve volném čase si od výživy rády odpočineme. Obě píšeme články třeba pro Stob, já ještě pro Vitalii, takže pokud by byl zájem, můžeme víc sdílet na facebooku je.

  Chápu, že to někoho může odradit, když už tu nejsou každý týden dva nové články o výživě, ale prosím o pochopení a myslím, že s tím úplně nejsme schopné v nejbližší době nic udělat. I když blog je naše láska 🙂 jen čas není. A tango sem podle mě patří úplně v pohodě.

  V.

 5. Jinak články samozřejmě psát budeme, máme i rozepsaný jeden zrovna na téma těch svačin 🙂 Jen prostě nemůžeme slíbit, že tu bude každý týden nějaký.
  V.

Napsat komentář