Mgr. Andrea Jakešová

Praha

Specializace: hubnutí, přibírání, poruchy příjmu potravy, potravinové alergie a intolerance (CZ/EN)

2016 absolvovala studium bakalářského oboru nutriční terapeut na 1. lékařské fakultě UK
2019 absolvovala studium magisterského oboru nutriční specialista na 1. lékařské fakultě UK

2016 – 2018 Klinická nutriční terapeutka Fakultní nemocnice Královské Vinohrady
Členka České asociace nutričních terapeutů
Spoluzakladatelka blogu Ne hladu

Spoluautorka knihy O výživě a kuchařky Vyváženě

Autorka článků pro web STOB

Během bakalářského studia nutriční terapie působila jako nutriční terapeut v provozu Nemocnice Kladno, později spolupracovala na tvorbě článků pro web STOB. Po absolvování bakalářského studia nastoupila jako klinická nutriční terapeutka do Fakultní nemocnice Královské Vinohrady, kde působila na klinikách chirurgie (kardiochirurgie, všeobecná chirurgie, ortopedie, neurochirurgie) a interních klinikách. V praxi získala zkušenosti zejména s úlohou výživy při hojení ran, při léčbě chronických onemocnění, akutních stavů a věnuje se dalším oblastem léčebné výživy. V poradně Ne hladu se věnuje individuálnímu poradenství v oblasti zdravé výživy, ženského zdraví, redukce hmotnosti, poruch příjmu potravy a výživy při vybraných onemocněních, pořádá semináře a přednášky na nejrůznější populární témata ve výživě. Ve své práci uplatňuje i osobní zkušenosti s PPP. V momentální době se dále vzdělává cestou psychoterapeutického výcviku zaměřeného na léčbu poruch příjmu potravy a komorbidit.

Náš tým

Praha & Brno

Ing. Mgr. Veronika Pourová

Specializace: hubnutí, sportovní výživa, přibírání, potravinové alergie a intolerance, výživa v diabetu (CZ/EN)

Praha

Mgr. Andrea Jakešová

Specializace: hubnutí, přibírání, poruchy příjmu potravy, potravinové alergie a intolerance (CZ/EN) 2016 absolvovala studium bakalářského oboru nutriční terapeut na 1. lékařské fakultě UK2019 absolvovala

Praha

Mgr. Magdaléna Kekrtová

Specializace: hubnutí, přibírání, sportovní výživa, poruchy příjmu potravy, potravinové alergie a intolerance (CZ)

Brno

Bc. Marijana Vasilić

Specializace: hubnutí, přibírání, potravinové alergie a intolerance, výživa dětí, výživa těhotných a kojících žen (CZ/EN/SRB/HR)

Praha

Bc. Barbora Holá

Specializace: hubnutí, přibírání, potravinové alergie a intolerance, výživa dětí, výživa těhotných a kojících žen (CZ/EN)

Pardubice

Mgr. Natálie Staroveská

Specializace: hubnutí, přibírání, potravinové alergie a intolerance, výživa v diabetu, výživa dětí, výživa těhotných a kojících žen (CZ)