Jak jsme otvíraly poradnu

Tak pro začátek by se hodilo se podělit o to, jak to všechno začalo. Když jsem se vrátila ze Skandinávie, měla jsem jediný cíl – vrátit se do Skandinávie. Andy plán byl takový, že dodělá školu a nejspíš zkusí štěstí ve Francii, a do té doby nasbírá co nejvíce zkušeností v nemocnici. Prostě nic, co by spělo k otevření poradny. Ani se nám do ničeho takového nechtělo. InBody je drahé, podnikání komplikované, nájem za kancelář taky dost vysoký a kdo ví, jestli by k nám vůbec někdo přišel.

Jenže… 


Po návratu z Dánska jsem chvíli neměla do čeho píchnout. A já se prostě neumím nudit. Tak jsem brouzdala internetem a narazila na skvělou nabídku krásné kanceláře na úžasném místě za super cenu. Bylo mi jasné, že už je určitě zabraná, ale napsala jsem paní mail. A druhý den se na kancelář šla podívat. Za dva dny jsme pořizovaly InBody. Za týden podepisovaly smlouvu a otevíraly poradnu.

Přišlo to prostě jako blesk z čistého nebe a my jsme nejšťastnější na světě, že jsme na takovou nabídku narazily, protože od té doby se nám v hlavě utváří tolik nápadů, co vše můžeme v poradně dělat, a tak máme v plánu kromě klasických jídelníčků, konzultací a měření na InBody pořádat i semináře pro skupinky, které zajímá stejné téma. Třeba hubnutí. Nebo výživa dětí. Nebo výživa v těhotenství. Nebo přibírání z podváhy. Výhoda takových seminářů by byla, že by se sešla skupinka s podobným zájmem, třeba i vzniklo nějaké to přátelství, my bychom nemusely každému opakovat to samé individuálně a pro účastníky by to bylo výrazně levnější. Tak co, byl by o takové semináře zájem? 🙂

Na fotce probíhá seminář o mýtech ve výživě pro naše první hosty

No a protože jsme chtěly, aby se o našich plánech dozvěděli i další lidé, uspořádaly jsme otvíračku a pozvaly několik hostů z řad blogerů a redaktorů. Na seznamu hostů tak byli Arty a Kačí s malým Tobiaskem z blogu Smoothcooking, Pavla z blogu Růžovoučké prasátečko, Verča z blogu Stylish coffee, Karolína z webu Proti šedi a Míša z hudebního serveru Klubovna. Na programu bylo představení našeho projektu, měření na InBody a následné vysvětlení výsledků, seminář o mýtech ve výživě s bohatou diskuzí, spoustu jídla a přípitek. Každý si od nás odnesl jako dárek jídelníček na míru, takže můžete sledovat, jak se bude našim prvním hostům dařit. Skvělé je, že každý má jiné cíle – někdo chce hubnout, jiný rýsovat svaly, přibírat, naučit se jíst zdravěji či zbavit se strachu z jídla.

Na fotkách výše vidíte naši jednací místnost, kde budou probíhat právě zmíněné semináře. Samotná poradna je pak oddělená, takže měření na InBody i konzultace probíhají v naprostém soukromí.

A na závěr vám představíme naše menu –  s dovolením si vypůjčím fotky od Kačí ze Smoothcooking, protože jsou prostě hezčí 🙂

Podávaly jsme domácí melounovou a okurkovou limonádu, luční kvítí, šáňo z Ruska, čistozrnný chléb s avokádem a lososem, quiche s kozím sýrem a domácími rajčátky, jahody, hroznové víno, dva druhy melounu a Andy bezkonkurenční mrkváč, recept ZDE.

Tak doufáme, že se vám u nás bude líbit a těšíme se na vás!