Konzultace & poradna

Naše nutriční poradna v pražských Dejvicích funguje již od srpna roku 2017. Nabízíme jak individuální konzultace, tak zpracování jídelníčků na míru, měření tělesného složení na přístroji InBody 230 a semináře na nejrůznější témata od hubnutí přes sportovní výživu až po zdravý vztah k jídlu či výživu dětí. Sídlíme hned v přízemí, je to k nám jen pár schodů dolů, což ocení zejména maminky s kočárkem.
V září 2019 jsme otevřely i pobočku v Brně. Brněnskou poradnu mají na starosti Veronika a Karolína.

Kde nás najdete?

Naše pražská adresa je:

Raisova 9
Praha 6
Stanice metra Dejvická a Hradčanská
Zvonek: Ne hladu, pokud by byl problém, volejte Veroniku na 774 337 517, Andreu na 721 282 614

Nacházíme se po vstupu z hlavních dveří vpravo dole.

Naše brněnská adresa je:

Dvořákova 13
Brno (centrum)
Nacházíme se ve 3. patře vpravo, dveře č. 304.
V budově je k dispozici výtah.
Analýza tělesného složení na přístroji InBody 230

Kdo vlastně jsme?
Protože se ojevují stále noví klienti, je potřeba se představit.
Jsme Andrea a Veronika, dvě nutriční terapeutky, které vystudovaly 1. lékařskou fakultu Univerzity Karlovy, a to magisterský obor nutriční specialista. Máme proto vzdělání žádoucí pro výkon zdravotnického povolání i potřebnou registraci. Obě máme zkušenosti s redukčními dietami, dietou při celiakii, diabetu a dalších metabolických onemocněních. Pomoci můžeme s jídelníčkem sportovců, a to i na základě pevného tréninkového plánu. Od července 2020 jsme přibraly ještě kolegyni Karolínu, která absolvovala Masarykovu Univerzitu v Brně, též obor nutriční terapie na lékařské fakultě.
Více se dozvíte v sekci O nás.

Jak se k nám objednat?

Využijte následující formulář nebo se nám ozvěte na mail nehladu@gmail.com. Nezapomeňte uvést, zda se chcete objednat do Prahy či do Brna.

Stručně popište, co Vás trápí a proč byste se k nám rádi objednali. Uveďte prosím, který program z naší nabídky Vás zaujal. Napište nám také své telefonní číslo. Pokud máte konkrétní přání, ke které z nás se chcete objednat, dejte nám o tom vědět. Jinak si Vás vybereme podle svých schopností a zkušeností s daným problémem a také podle časových možností.

  My se Vám do pár dnů ozveme a domluvíme se na časových možnostech a na tom, co od Vás budeme potřebovat. Pokud víte, jak na to, můžete si rovnou začít zapisovat jídelníček za 5 dnů, veškeré instrukce Vám ale zašleme.

  A co otvírací doba?

  Pevnou ordinační dobu nemáme, takže nám napište, kdy se Vám to hodí a určitě se domluvíme. Výjimečně jsou možné i víkendy.

  Nejste z Prahy nebo Brna?

  Pokud nejste z Prahy nebo Brna a nedostanete se k nám, nevěšte hlavu, konzultace po Skype jsou také možné!

  Dárkový poukaz

  Pokud chcete někomu dát konzultaci nebo sestavení jídelníčku jako dárek, napište nám, vyrobíme vám poukaz podle individuálních potřeb.

  Platba pouze hotově

  Bohužel v poradně nemáme možnost přijímat platby kartou, ale samozřejmě se nebráníme platbě předem na účet. Dejte nám vědět při objednání, pokud si tuto možnost přejete.

  Telefonický kontakt:

  K objednání prosím použijte náš formulář nebo mailovou adresu. Telefonický kontakt slouží k výjimečným situacím nebo k informacím ohledně jiných typů spolupráce (firmy, marketing).

  Veronika Pourová: 774 337 517

  Andrea Jakešová: 721 282 614

  Karolína Otavová: 607 505 132

  Magdaléna Kekrtová: 731 105 581

  Všechny služby provádíme na živnostenský list
  Andrea Jakešová: IČO: 03415023
  Veronika Pourová: IČO: 06294839