Praxe studentů v Praze – 50% sleva pro klienty

Letošní léto jsme se opět rozhodly nabídnout možnost praxí u nás v poradně. Tentokrát u nás budou mít praxi studentky 3. ročníku nutriční terapie.

Přijďte si nechat zhodnotit jídelníček od budoucích nutričních terapeutek v rámci studentských praxí pod dohledem Andrey, Barbory či Magdalény, a to v naší pražské poradně:

Americká 22, Praha 2

Termíny k přihlašování jsou 15.-19. 7. 2024

Měření na InBody + vysvětlení výsledků (15 min)……..250,- 

Měření na InBody + konzultace výsledků + konzultace jídelníčku (60 min)……..750,- 

Svůj termín si rezervujte ZDE.

A kdo se Vám bude věnovat?

Zuzana Fialová

Jmenuji se Zuzana Fialová, je mi 21 let a právě dokončuji 3. ročník bakalářského studia Nutriční terapie na 3. lékařské fakultě UK. Od malička mě bavilo vše kolem jídla a postupem času jsem se čím dál více zajímala o to, co všechno můžeme stravou ovlivnit a jak mocný nástroj v našich životech představuje. Skrze velké trápení spojené s jídlem, kterým si procházelo čím dál více mých vrstevnic, se také začala formovat má touha být tu pro ně a pro všechny, kteří potřebují pomocnou ruku na cestě za zlepšením vztahu k jídlu a sobě samým. Do budoucna bych se proto kromě oblasti preventivní výživy moc ráda věnovala především oblasti poruch příjmu potravy a pomáhala klientům nacházet v jídle radost, svobodu a pevnou oporu pro jejich každodenní život. Volný čas ráda trávím procházkami v přírodě, pečením, běháním, cvičením jógy nebo kafíčky s blízkými.

Julia Rolková

Jmenuji se Julia Rolková a je mi 23 let. Studuji 3. ročník oboru Nutriční terapie na 3. lékařské fakultě Univerzity Karlovy v Praze. V červnu mě čekají státní závěrečné zkoušky a obhajoba bakalářské práce na téma ,,Vliv výživy kojící matky na kvalitu mateřského mléka“. Tento obor jsem si vybrala, protože mě fascinuje možnost pomáhat lidem prostřednictvím něčeho tak běžného a důležitého, jako je strava. Každý z nás se někdy zabýval tím, jak se stravuje. Bohužel v této oblasti existuje mnoho mýtů a mylných informací, které se rychle šíří prostřednictvím sociálních sítí, kde lidé často narazí na protichůdné informace a následně nevědí, čemu věřit. Ráda bych svými poznatky přispěla k celkové informovanosti lidí v oblasti výživy. Ve svém volném čase ráda čtu, trávím čas v přírodě a věnuji se pohybu.