PŘEDNÁŠKA JAK SE VYVÁŽENĚ STRAVOVAT, KŘEST KUCHAŘKY VYVÁŽENĚ & AFTERPARTY

Dorazte na přednášku Jak se vyváženě stravovat. Pokřtíme kuchařku Vyváženě a nebude chybět ani afterparty! K příležitosti vydání naší nové kuchařky Vyváženě jsme připravily den plný spousty užitečných informací, skvělého jídla a pití a dobré hudby.

Vstupenky k zakoupení na ZDE našem eshopu. K výběru jsou pro každé město vždy dvě varianty, a to pro ty, kteří chtějí přijít i na přednášku s večeří a pro ty, kteří by rádi dorazili pouze na křest a afterparty.

Brno, Pilgrim, Třída Kpt. Jaroše 26: čtvrtek 1. 12. 2022

17:30 přednáška „Jak se vyváženě stravovat?“
19:00 večeře uvařená podle kuchařky pro účastníky přednášky
20:00 představení a křest kuchařky Vyváženě, přípitek a občerstvení
21:00 Kistenn

Praha, Swim, Štěpánská 36: neděle 4. 12. 2022

17:00 přednáška „Jak se vyváženě stravovat?“
18:30 večeře uvařená podle kuchařky pro účastníky přednášky
19:30 představení a křest kuchařky Vyváženě, přípitek a občerstvení
20:00 Kistenn
21:00 Himalayan Dalai Lama

V rámci přednášky „Jak se vyváženě stravovat?“ probereme vše, co člověk potřebuje vědět k tomu, aby byl jeho jídelníček kvalitní a pestrý. Na programu jsou následující témata:

 • Nakolik bychom měli řešit svou stravu?
 • Existuje ideální jídelníček pro všechny?
 • Odkud můžeme čerpat informace o výživě?
 • Jaká je role nutričního terapeuta?
 • Zdravá výživa jako prevence.
 • Nejčastější mýty ve výživě.
 • Jak si stojí populární výživové směry?

Všichni účastníci přednášky se mohou těšit na kávu nebo čaj, večeři, kterou uvaří šéfkuchař přímo podle naší kuchařky v masové nebo veganské variantě a welcome drink. Samozřejmostí je také vstup na afterparty. 

Kapacita přednášky je omezená!

V další části večera se můžete těšit na povídání o tom, jak naše kuchařka vznikala, kdo vše se na ní podílel, můžete si ji prohlédnout či zakoupit za zvýhodněnou cenu, případně si ji od nás nechat i podepsat.

V rámci afterparty se pak můžete těšit v Praze i Brně na koncert brněnského elektro-popového prince Kistenn, zpěváka s vlastní produkcí elektronické hudby, ve které experimentuje např. i s operním zpěvem, další oblastí jeho tvorby. Zároveň jde o největšího milovníka pizzy, který dal námět k receptu na celozrnnou pizzu, kterou najdete v naší kuchařce!

A jako další v Praze vystoupí Himalayan Dalai Lama, synťákové duo hrající spolu s violoncellistkou Terezií Kovalovou. Ve své tvrobě kombinují prvky ambientu, indie, chillwave i techna. Překvapí vás svou energičností spojenou s charismatickou hrou na cello. Na své si přijdou milovníci taneční elektronické hudby i ti, kdo raději poslouchají z povzdálí.

Vstupné (Brno)

 1. varianta: Přednáška + občerstvení + večeře + welcome drink + křest knihy + afterparty: 650,-
 2. varianta: Křest knihy + afterparty: 150,-

Vstupné (Praha):

 1. varianta: Přednáška + občerstvení + večeře + welcome drink + křest knihy + afterparty: 680,-
 2. varianta: Křest knihy + afterparty: 280,-

A kdo jste ještě neslyšel o naší nově vycházející kuchařce, zde je krátké představení.

Kuchařka Vyváženě je plná receptů sestavených tak, aby zajistily vyvážený příjem jednotlivých živin. Tipy na snídaně, obědy, svačiny i večeře pečlivě připravily nutriční terapeutky z poradny Ne hladu. Na své si v knize přijdou milovníci masa, ale i vegetariáni či vegani, na inspiraci se mohou těšit i jedinci s intolerancí laktózy či lepku. U jednotlivých pokrmů jsou vždy uvedené nutriční hodnoty a nechybí u nich označení ikonkou „vegetarián“, „vegan“, „bez lepku“ či „bez mléka“. Kuchařka obsahuje recepty na českou klasiku v upravené formě, ovšem najdete v ní i jídla napříč světovými kuchyněmi. Pokrmy složitější, ale i tipy na jednoduché svačiny, domácí tyčinky, nutričně vyvážené polévky či dezerty.

Na kuchařce spolupracovaly nutriční terapeutky Ne hladu: Andrea Jakešová, Veronika Pourová, Karolína Otavová, Magdaléna Kekrtová a Katarína Orlovská.

K prodeji na akci nabídneme i naší knihu O výživě z roku 2019.

Jsou éčka opravdu škodlivá? Fungují detoxy? Jaká úskalí skrývají populární diety? Jak porozumět složení potravin a jak mít každý den na talíři jen to nejlepší? Bojovnice za pravdu o zdravé výživě znají odpovědi. 

Veronika Pourová a Andrea Jakešová jsou nutriční terapeutky a zakladatelky poradny Ne hladu. Publikují články, točí videa, sestavují jídelníčky, vystupují v televizních pořadech a pořádají konference o výživě. Do knihy sesbíraly vědecky podložené informace z oboru, vlastní zkušenosti z praxe i tipy na zdravé recepty.