PŘIJĎTE SI NECHAT ZHODNOTIT JÍDELNÍČEK OD STUDENTEK NUTRIČNÍ TERAPIE

Letos jsme se opět rozhodly nabídnout možnost praxí v naší brněnské poradně. Konzultace bude probíhat přímo se studentkami, a to za dohledu nutričních terapeutek Ne hladu, Veroniky nebo Karolíny.

22. – 26. srpna 2022, objednejte se ZDE.

Měření na InBody + vysvětlení výsledků (15-20 min)……..200,- 

Měření na InBody + vysvětlení výsledků + konzultace jídelníčku (60 min)……..500,- 

Den před konzultací nám prosím na nehladu@gmail.com zašlete zápis jídelníčku, ZDE je návod ke stažení.

A kdo se vám bude věnovat?

Eliška Laštovičková

Jmenuji se Eliška Laštovičková a je mi 21 let. Na podzim nastupuji do 3. ročníku Nutriční terapie na 3. Lékařské fakultě v Praze. Už na gymnáziu jsem se zajímala o zdravý životní styl a ráda bych se dozvěděla více v oblasti hygieny a kvality potravin, které bych se ráda do budoucna věnovala spolu s klinickou
výživou. Mým cílem je naučit lidi akceptovat svoje tělo, znát jeho potřeby a umět mu dopřát to, co
potřebuje. Svoji bakalářskou práci budu věnovat prekoncepční péči a výživě v těhotenství. Myslím si, že
strava je důležitá v každém věku, o to víc u nejrůznějších onemocnění, kde může hrát klíčovou roli. Ve svém volném čase ráda sportuji, trávím čas s kamarády, peču a pokud bych se nechtěla živit tím, co studuji, mohla bych být profesionálním kavárenským povalečem.

Alena Rejsková

Jmenuji se Alena Rejsková a budu nastupovat do posledního ročníku bakalářského oboru Nutriční terapie na Masarykově univerzitě. Obor týkající se výživy jsem zvolila protože mě vždy zajímala a fascinovala biochemie a biologie lidského těla, zároveň si přeji být zdravotník a pracovat s lidmi. 
Jídlo by dle mého názoru mělo být vnímáno jako zdroj radosti, ale taky energie potřebné k tomu, aby člověk mohl žít spokojený život. Ovlivnění svého zdravotního stavu skrz výživu se mi jeví jako jedna z nejpřirozenějších cest. Přála bych si v budoucnu svojí prací přispívat k tomu, aby se dařilo najít zdravý a udržitelný životní styl stále více lidem. Kromě preventivní stránky výživy mě zajímá i léčebná výživa zejména v onkologii a gastroenterologii. Dále mě na poli výživy láká vědecký výzkum, nejvíc v oblasti mikrobiomu.
Ve volném čase ráda cvičím jógu, peču, skautuju, čtu a chodím po horách.