Přijďte si nechat zhodnotit jídelníček od studentek nutriční terapie II (Praha)

Letos jsme se opět rozhodly nabídnout možnost praxí u nás v poradně. První termíny už máme za sebou a právě spouštíme druhý turnus. Přijďte si nechat zhodnotit jídelníček od budoucích nutričních terapeutek v rámci studentských praxí pod naším dohledem.

30. 8. – 3. 9. s Veronikou nebo Andreou

Praha, Raisova 9, zvonek Ne hladu

Měření na InBody + jednoduché vysvětlení výsledků (5-10 min)……..150,-

  • 30. 8. 15-17:00 bez objednání
  • 1. 9. 8-9:00 bez objednání

Měření na InBody + konzultace výsledků + 30 minut konzultace jídelníčku (10 míst)……..400,- 

Den před konzultací nám prosím na nehladu@gmail.com zašlete zápis jídelníčku, zde je návod:

  • Rezervace termínu konzultace je nutná:
[booking]

A kdo se vám bude věnovat?

Anna Štorková

Jmenuji se Anna Štorková, je mi 21 let. Nyní studuji  2. ročník Nutriční terapie na 3. LF UK v Praze. Tento obor jsem si zvolila zčásti proto, že mě problematika správné výživy baví a naplňuje, ale především jsem toho názoru, že je výživa důležitým faktorem, jak do budoucna dokážeme ovlivnit zdraví člověka. 

Láká mě sportovní výživa, ale ještě více mě nadchla výživa klinická a výživa dětí. Tomu bych se v budoucnu chtěla věnovat nejvíce.

Ve volném čase ráda běhám, vařím a také se s kamarádkou snažíme bořit mýty ve výživě a propagovat obor nutriční terapie prostřednictvím Instagramu @vyziva_pestre.

Natálie Pelánová

Jmenuji se Natálie Pelánová a je mi 26 let. O výživu jsem se začala zajímat na gymnáziu, a proto jsem po maturitě nastoupila ke studiu na VŠTVS Palestra, kde jsem vystudovala obor Výživové poradenství a sportovní diagnostika. Jelikož jsem ale své znalosti chtěla ještě více prohloubit, tak jsem pokračovala studiem Nutriční terapie na 1.lf UK, kde nyní dokončuji 3.ročník.

Od počátku studia výživy jsem se snažila naučit co nejvíce jak na praxích, tak pracovně. U MUDr. Mojžíšové jsem poznávala medicínský přístup ke stravování, v Rekondičním centru 1. Interní kliniky UK jsem měla příležitost uplatňovat své znalosti z výživy a diagnostiky. Nakonec u pana Ing. Havlíčka jsem se na svých konzultacích zaměřovala na celostní pojetí výživy.

Dnes a denně kolem sebe vidím nesmyslné diety, kupování předražených výrobků a nedůvěru v jídlo i sebe. Mým osobním cílem je tedy pomáhat lidem k poznání vlastního těla na cestě ke zdraví.

Ve volném čase jezdím na chalupu do Jizerek, chodím na túry, čtu detektivky a učím se hrát na ukulele.