PŘIJĎTE SI SE SLEVOU NECHAT ZHODNOTIT JÍDELNÍČEK OD STUDENTEK NUTRIČNÍ TERAPIE

Letos jsme se opět rozhodly nabídnout možnost praxí u nás v poradně. Tentokrát u nás budou mít praxi naše kolegyně, které nám již přes půl roku pomáhají tvořit příspěvky na sociální sítě, a tak je můžete znát z našeho Facebooku či Instagramu.

Přijďte si nechat zhodnotit jídelníček od budoucích nutričních terapeutek v rámci studentských praxí pod dohledem Veroniky či Magdalény, a to v naší pražské poradně:

Americká 22, Praha 2

Volné termíny jsou následující:

12. 1. 2024 v čase 12:00-18:00

17. 1. 2024 v čase 14:00-18:00

18.1. 2024 v čase 9:00-12:00

Měření na InBody + vysvětlení výsledků (15 min)……..300,- 

Měření na InBody + konzultace výsledků + konzultace jídelníčku (60 min)……..700,- 

Svůj termín si rezervujte ZDE.

A kdo se Vám bude věnovat?

Jolana Zemanová

Jmenuji se Jolana Zemanová a jsem studentkou posledního ročníku Nutriční terapie na 3. lékařské fakultě Univerzity Karlovy. Výživa mě fascinuje svým naprosto zásadním vlivem na naše zdraví, funguje jako prevence a má i léčebnou roli. 
 
Věřím, že nežijeme abychom počítali kalorie a analyzovali dopodrobna každou potravinu, ale zvládali dělat lepší a vyváženější rozhodnutí i při velmi zaneprázdněném způsobu života.
 
Kromě nutriční terapie studuji ještě Marketingovou komunikaci a PR na FSV UK a těším se, jak budu znalosti z obou bakalářských studií v budoucnu využívat společně. Baví mě komunikovat vědecky podložené informace o výživě, protože těch nepravdivých a zavádějících je bohužel velká spousta. 
Zajímá mě i téma longevity – abychom žili co nejdéle ve zdraví. Chtěla bych se věnovat redukcím, přibírání a pomáhat při poruchách příjmu potravy nebo stravovacích směrech jako je např. veganství.

Lucie Ščotková

Jmenuji se Lucie Ščotková a jsem studentkou třetího ročníku oboru nutriční terapie na 3. lékařské fakultě Univerzity Karlovy. 

Od mala ráda sportuji, třináct let jsem soutěžně tancovala a to mě taky přivedlo k zájmu o výživu. Bohužel jsem ale v té době vůbec neuměla filtrovat informace získávané na internetu, a tak mě mýty ve výživě dovedly až k osobní zkušenosti s poruchou příjmu potravy. A to je taky jeden z důvodů, proč jsem se rozhodla právě pro studium nutriční terapie. 

Věřím, že správná výživa má zásadní vliv na naše zdraví a zastávám názor, že jídlo je radost. Proto také ráda vařím a hlavně zkouším nové pokrmy a chutě. Moje oblíbená kuchyně je indická a asijská. 

Velmi mě zajímá výživa dětí a ráda bych se v ní dále vzdělávala. Také bych si chtěla udělat psychoterapeutický výcvik a věnovat se problematice poruch příjmu potravy.