Únorová výzva: změň svůj jídelníček

Protože po Vánocích se množství zájemců o zdravé stravování vždy zvýší, jak se každý snaží dohnat to, na co v předchozích měsících nebyl čas nebo chuť, rozhodla jsem se pro vás připravit novou měsíční výzvu.

Nazvala jsem ji Únorová výzva: změň svůj jídelníček. 

Spočívá v tom, že vám každý den po celý měsíc dám na blog tip, co můžete ve svém životě změnit, abyste se začali stravovat o něco zdravěji. Můžete se jen inspirovat nebo si vybrat body, na kterých chcete zapracovat. Spoustu věcí už určitě víte, něco pro vás možná bude novinkou, ale vyberte si z toho body, které pro vás osobně budou nejlepší a nejschůdnější.

Najdete zde tipy na to, co do jídelníčku zařadit, co z něj vyřadit a jak to nahradit, jak se z jídla nezbláznit, jaký druh sportu si vybrat a jak řešit náročné situace.

Sama se pokusím v únoru žít o něco zdravěji a budu s vámi sdílet své dojmy, tipy a kompromisy, které budu muset někdy udělat. Určitě nepůjde o 100% zdravý životní styl, na který jste byli zvyklí z minulé výzvy, ale o tom to není. Aby člověk u zdravého životního stylu také vydržel, musí ho to bavit, jídlo mu musí chutnat a rozhodně se nesmí cítit výrazně omezovaný.

Pro představu se před výzvou a po ní změřím na InBody a zasdílím s vámi své výsledky. Třeba budou na konci měsíce lepší, třeba budou úplně stejné, sama se nechám překvapit. Vzhledem k tomu, že už teď jím pravidelně a mám hodně pohybové aktivity, je dost možné, že se u mě nezmění vůbec nic. Pokud vás ale trápí kila navíc a nejste zvyklí jíst zdravě, určitě se výsledky dostaví a já budu ráda, když se s nimi podělíte! Pro tyto účely pro vás mám super nabídku, a to dvě měření za cenu jednoho. Za 350,- vás změřím jak na začátku, tak na konci února, když mi při objednání sdělíte heslo „Únorová výzva“.