Hledáme kolegyni či kolegu na pozici nutriční terapeut v Ostravě

S nástupem mezi květnem a červencem hledáme milého kolegu či kolegyni do naší nutriční poradny.

Jde o práci na DPP, v případě fungující spolupráce lze i částečný úvazek. Místo výkonu je Ostrava, v případě domluvy lze kombinovat Ostravu a Prahu. Zaučení proběhne v Praze po dobu 1 měsíce.

Hlavní náplň práce je vedení konzultací s klienty a tvorba jídelníčků na míru dle standardů naší nutriční poradny, dále výpomoc s tvorbou příspěvků na sociální sítě, edukačních materiálů a přednášková činnost. Část práce probíhá z domova, nutná je přítomnost v poradně alespoň 1 celý den v týdnu, případně 2 půldny, a to pondělí a/nebo úterý.

Práce u nás je dynamická a její náplň se může vyvíjet dle potřeby, oceníme také vlastní nápady a iniciativu. V současnosti pracujeme na několika různorodých projektech, do kterých je možné se zapojit a podílet se tak na osvětě o zdravém stravování pro širokou veřejnost.

Požadujeme:

  • ukončené bakalářské (Bc.) vzdělání v oboru nutriční terapeut
  • zájem o obor, motivaci se dále vzdělávat
  • cit pro český jazyk
  • možnost vlastní dopravy autem (převoz InBody) v případě dnů zdraví v okolí Ostravy

V případě zájmu prosíme o vyplnění dotazníku ZDE, zaslání zhodnoceného jídelníčku https://www.nehladu.cz/wp-content/uploads/2023/04/Kazuistika.docx (stačí formou komentářů k jednotlivým bodům v jídelníčku a krátké doporučení pro klientku) a zaslání životopisu přímo ve formuláři nebo na mail nehladu@gmail.com. Dohromady jsou to 3 věci, tak prosím žádnou z nich nezapomeňte.

Inzerát platí, dokud je formulář otevřený pro odpovědi. Ozveme se všem zájemcům, jen nám prosím dejte čas, abychom si prošli všechny přihlášky.

Těšíme se, 

tým Ne hladu