Vyhlášení soutěže o sestavení jídelníčku a 3 konzultace!

Do včerejší půlnoci jste se mohli účastnit soutěže o sestavení jídelníčku a 3 konzultace u každé z nás. Nebudeme otálet a jak jsme slíbily, rovnou vám prozradíme vítěze ! 

Děkujeme za všechny vaše milé zprávy a motivace, každá z nich by si určitě zasloužila svoji pozornost 🙂 Pravidla jsou ale pravidla a jak jsme na začátku uvedly, každá z nás si vybrala 5 lidí, ze kterých pak Verča losovala vítěze. Nebudeme uvádět, kterých 5 si každá z nás vybrala, aby někdo nebyl smutný, že mu to třeba uteklo jen o vlásek. Každá ale měla výběr trochu jiný.
Snažily jsme se volit hlavně podle toho, jak myslíme, že bychom někomu mohly pomoci. Nechceme předstírat, že rozumíme naprosto všemu a dokážeme zastoupit třeba práci psychologa. Nabízíme služby nutričního terapeuta, ale nechceme zastupovat odborníka jiné specializace. Omlouváme se, pokud tím třeba někoho zklameme, ale činíme tak podle svého nejlepšího vědomí a svědomí.
A aby to bylo trošku napínavé, výherce soutěže se dozvíte ve videu 🙂

Výhercům se do konce týdne ozveme na mail a domluvíme podrobnosti.

Připomínáme, že už můžete vymýšlet, co během příštích 2 měsíců vylepšíte, abyste mohli soutěžit o skvělý dárkový koš plný kvalitních a netradičních potravin. Takže pokud jste neuspěli v první soutěži, můžete se i tak řídit třeba jídelníčky, které sestavíme vítězkám a zveřejníme na stránkách. Pokud sledujete náš instagram, mohli jste už pár věcí z chystaného koše vidět. A budou přibývat další! Podrobnosti a pravidla soutěže se dozvíte TADY, ale ještě časem je upřesníme.