Jak by měla vypadat návštěva nutričního terapeuta

…nebo jiného odborníka. Natočila jsem povídání o tom, jak by správně měla vypadat návštěva výživové poradny nebo nutriční ambulance, na co by poradce neměl zapomenout, jaké otázky by měl klást a o co všechno by se měl zajímat, aby sezení k něčemu bylo. Máte s poradnami už nějaké zkušenosti?

Video se zobrazí po kliknutí na fotku.

6 comments

  1. absolutně mimo téma, ale neskutečně ti to sekne :))

  2. Super video 🙂 jenom bych měla připomínku ohledně slova "poradce". Poradce pro mě znamená člověk, který má nějaký kurz a né titul. Myslím si, že jakožto nutriční terapeut (specialista), by se mělo bojovat za to, aby poradci vymizeli a nebrali práci těm, co to mají vystudovaný 😀

  3. Joo, tak samozřejmě, ale je to prostě člověk, který radí a tohle video je spíš obecně o poradcích než jen o nutričních, přece jenom je nemůžu vymazat z povrchu země :)) Taky jsem radši, když má na to člověk školu, ale na druhou stranu znám strašně málo nutričních, kteří se po škole pustí do podnikání, takže si za to můžem tak trochu sami. V.

  4. Milá děvčata,
    jsem ráda, že existuje racionální a hlavně fanatismu prostý blog, kde si nepřečtu jen, jak lepek/laktóza/maso/tuky/sacharidy/jídlo obecně škodí. S pseudo sluníčkovými frázemi šetřím, ale musím přiznat, že jste mi sympatické (což se mi jen tal nestává) a tímto Vám chci vyjádřit podporu v tom, co děláte! Jen tak dál.
    Nechci tady spamovat, ale ráda bych Vás kontaktovala pro bližší "rozhovor", samozřejmě pokud vám to nevadí! Na mobilu nemůžu dohledat kontakt – poskytnete jej prosím? 🙂
    Zdraví Kat

Napsat komentář