Konference dialogem ke zdraví

Konference dialogem ke zdraví je konference každoročně pořádaná společností STOB. Jedná se bezesporu o událost s naprosto výjimečným konceptem, jelikož neprobíhá formou klasických přednášek, ale pozváni jsou jak lidé z odborné půdy, tak jedinci, kteří propagují různé výživové směry především na základě vlastního přesvědčení.

Na každé téma jsou vybráni dva řečníci, kteří spolu vedou dialog a konstruktivními argumenty se snaží druhou stranu a publikum přesvědčit o pravdě.

Výhodou je, že dojde bezesporu ke zmínce o nejčastějších mýtech ve výživě, (snad) k jejich vyvrácení a publikum si může utvořit svůj vlastní názor.

Momentálně je už akce obsazená a přihlásit se můžete ZDE jako náhradník, protože však se společností STOB už nějakou dobu spolupracujeme, rozhodly jsme se vám po návštěvě konference přinést podrobný zápis a report z události, abyste o informace nepřišli.

Postupně dochází k odhalování řečníku a musím říct, že to bude určitě stát za to – zatím víme, že se proti sobě v tématu zpracovaných potravin „utká“ Margit Slimáková s (mou oblíbenou) profesorkou Janou Dostálovou. Další témata budou doplňky stravy, ketogenní diety a půsty.

My už se těšíme, tak dejte vědět, pokud máte také koupené lístky a na akci se potkáme!