Letní pobyty Ne hladu pro rok 2021

Letos jsme pro Vás přichystaly rovnou 4 termíny výživových pobytů, na kterých Vás čekají workshopy zdravého vaření, přednášky o zdravém stravování, jóga nebo silový trénink a výlety do přírody. Každý bude mít možnost změřit se na přístroji InBody a zjistit své tělesné složení.
Podíváme se na 4 různé chaty, které budeme mít sami pro sebe, sami si budeme vařit a společně trávit čas v přírodě a poznávat okolní krajinu.
Ubytování bude na pokojích po 2-6 lidech, v případě speciálních požadavků nám prosím vyplňte poslední kolonku ve formuláři.
Doprava je vlastní, po přihlášení Vám zašleme odkaz na facebookovou skupinu každého turnusu, kde se můžete domluvit na spolujízdě.
Přihláška se stává platnou po odeslání zálohy (50 % z ceny pobytu), fakturu obdržíte na mail. V případě, že se nebudete moci zúčastnit, není problém najít za sebe náhradníka. Společný přihlašovací formulář pro všechny termíny najdete ZDE.

S sebou budete potřebovat jógamatku na cvičení, sportovní/turistickou obuv, vzít si můžete deskovky, hudební nástroje, dobrou náladu a další věci běžné potřeby 🙂

Chata Naše vaše Říše ve Staré Říši na Vysočině, 24.-27. června

O čtyřdenní program se bude starat Veronika s Andreou, mezi pozvanými hosty bude trenérka a lektorka jógy. Chalupa je dvoupatrová, v přízemí se nachází společenská místnost, kde budou probíhat přednášky a cvičení v případě špatného počasí, další možností pro cvičení je prostor na zahradě pod pergolou nebo zahrada. K dispozici budou dvě koupelny a dva pokoje po 4 a po 5 lidech. V případě hezkého počasí si uděláme výlet po okolních kopcích. Cena 5500,- včetně stravy, kapacita 9 osob.

Chalupa 335 ve Vítkovicích v Krkonošíchm 22.-25. července

O čtyřdenní program se bude starat Karolína s Veronikou (která ze zdravotních důvodů pojede místo Andrey), mezi pozvanými hosty bude trenérka a lektorka jógy. Chata se nachází v Krkonoších s nepřebernou možností turistických tras v okolí. Cvičit budeme na venkovním hřišti a přednášky se budou konat ve společenské místnosti uvnitř. K dispozici jsou 3 trojlůžkové a 1 čtyřlůžkový pokoj. Dva pokoje mají koupelnu vlastní a dva společnou. Cena 5500,- včetně stravy, kapacita 13 osob.

Chata Mariánka v Jizerských horách, 22.-29. srpna

Týdenní pobyt s celým týmem Ne hladu – Veronikou, Andreou i Karolínou. Mezi pozvanými bude lektorka jógy a trenérka, cvičení bude vždy po dvou menších skupinách. K dispozici budeme mít společenskou místnost pro cvičení za nepříznivého počasí i zahradu s ohništěm, kde můžeme v případě sluníčka cvičit a večer opékat Šmakoun klobásy. Pokud hrajete na hudební nástroj, je určitě vítaný! Albrechtice v Jizerských horách nabízejí nepřeberné množství turistických tras a výletů po okolních horách, na které se můžete těšit. Pokoje máme 6-lůžkový, 5-lůžkový, 4-lůžkový a 2-lůžkový, každý má vlastní sprchu a záchod. Cena 9200,- včetně stravy, kapacita 16 osob.

Švýcárna v Moravském Krasu, 9.-12. září

Švýcárna je místo, kde se konal náš první výživový pobyt. Tentokrát však budeme ve vedlejší, menší budově. O čtyřdenní program se bude starat Veronika s Andreou, mezi pozvanými hosty bude trenérka a lektorka jógy. V patře se nachází velká společenská místnost pro přednášky, sdílení i cvičení, v podkroví jsou pak umístěna lůžka. V případě hezkého počasí můžeme večer posedět u ohně, v okolí se nachází krásné jeskyně a kopce. Cena 5500,- včetně stravy, kapacita 10 míst.