Můj týden III. – zkouškové, oblíbená kavárna, ramen

Natočila jsem už třetí video ze série Můj týden. Mám zrovna zkouškové a blíží se státnice, takže bohužel všechny mé dny vypadají dost podobně – učím se. Moc mi ale nejde učit se doma, takže ráda trávím celé hodiny v kavárnách a podle toho se hodně odvíjí i to, jak jím. Vzhledem k tomu, že s sebou celý den tahám počítač a učebnice, tak už mi nezbývá místo na svačiny 😀 a někdy jídlo holt trochu doháním večer. No, ale tak to momentálně prostě je, nebudu vám lhát a nějak to do videa přikrášlovat:)) A.

3 comments

  1. Holky mám otázku trochu mimo tema. Posledni dobou mi vubec rano nechuti jist dokonce ani nejsem hladna spiš jse citim plna. A ani po nekolika hodinach nepotřebuji jist. Nevite čim to muže byt? Dekuju

  2. Já to tak taky občas mám, vyzkoušela jsem si, že mi třeba pomůže vyměnit mléčné výrobky za rostlinné – ideální je třeba müsli s ovocem a rýžovým mlékem nebo tak něco a pokud ani to nepomůže, tak zkus třeba něco sladšího, čemu sníš míň na objem, ale dá ti to víc energie. Může to být čímkoliv, u mně to je zkouškovým, nevyspáním, když vstávám moc brzo a tak… V.

Napsat komentář