Přijďte si nechat zhodnotit jídelníček od studentek nutriční terapie! Vol. 2

Je to tak, budu mít studentky na praxi v poradně i na další prázdninový týden! Jak jsem psala již v minulém příspěvku, ráda podpořím snahu naučit se něco nového, protože sama vím, jak bylo těžké najít při studiu praxi v poradně. Jednak těch poraden není tolik a jednak většina z nich studenty prostě nepřijímá.

Moc mě potěšil zájem, který jste o konzultace a měření u studentek projevili v červenci – ať už to bylo pro nižší cenu nebo proto, abyste holky na praxi podpořili a dali jim možnost si individuální konzultace vyzkoušet na vás.

Takže stejně jako minule:

 
V týdnu od 27. do 31.8. máte možnost objednat se ke studentkám na konzultaci a měření za super cenu! V poradně budu samozřejmě také a budu dohlížet na to, aby vše probíhalo tak, jak má.
Měření na InBody + konzultace výsledků + 30 minut konzultace jídelníčku (10 míst)…….300,- (OBSAZENO – POUZE NÁHRADNÍCI)
Měření na InBody + vysvětlení výsledků (15 míst)……………………………………………………..150,-
Na každý z těchto programů mám omezený počet míst, proto si zarezervujte termín co nejdříve na nehladu@gmail.com. Nutriční poradna Ne Hladu, Jaselská 26, Praha.
A kdo se vám bude věnovat?

Jmenuji se Monika Jezberová a je mi 21 let. Mou velkou vášní je pohyb a sport, ke kterému jsem byla odmalička vedená. Začalo to gymnastikou a dnes je to pole dance. Pohyb jde ruku v ruce se stravou a myslím si, že dohromady je to jeden velký klíč, jak si udržet fyzické ale i psychické zdraví. Ke studiu nutriční terapie mě přivedla jedna ne tolik příjemná zkušenost. Na střední škole jsem si prošla poruchou příjmu potravy, a když potom došlo na rozhodování kam na VŠ, rozhodla jsem se přeměnit svou slabinu v silnou stránku. Dnes bych chtěla pomáhat lidem ve stejné situaci, ale ne jen těm. Zároveň bych chtěla dále šířit myšlenku zdravého vztahu k jídlu ke všem dalším, předávat opravdu pravdivé informace z oblasti výživy a také bych jednou chtěla pomoci tomu, aby se zlepšilo povědomí o výživě a její důležitosti ve sportu i v nejrůznějších sportovních klubech a týmech, zvláště těch dětských.
 
Jmenuji se Hedvika Hejduková a je mi 25 let. V současné době studuji Nutriční terapii na 1.LF UK a Výživové poradenství a sportovní diagnostiku na VŠTVS Palestra, propojuji tím své velké vášně: jídlo, zdraví a sport.
Jsem velká milovnice jídla, od salátů po dorty a to bych také ráda předávala dál, nebát se jídla, všeho s mírou a jakýkoli pohyb k tomu.
Ve volném čase se věnuji kalistenice, bruslení, jízdě na kole nebo dlouhým procházkám.
Ke studiu nutriční terapie mě přivedla osobní zkušenost s nutriční (ne)péčí v onkologii. O problematiku jsem se začala zajímat na seminářích Institutu postgraduálního vzdělávání ve zdravotnictví a definitivně se rozhodla, že bych se tomuto oboru jednou chtěla věnovat.