Přijďte si nechat zhodnotit jídelníček od studentek nutriční terapie!

Když jsem se učila na státnice, psala jsem si vedle na papír věci, které budu zařizovat, až tu školu dodělám a nemohla jsem se dočkat, až vám o nich řeknu. A jedna z nich je, že u mě budou v létě na praxi studentky nutriční terapie!


Mám z toho obrovskou radost, protože jednak si zase připadám o něco víc dospěle (haha), ale hlavně strašně ráda podpořím snahu studentů naučit se něco nového, protože sama vím, jak náročné bylo dostat se při studiu do kontaktu s reálným pacientem nebo klientem a v praxi si natrénovat to, co bych po škole měla umět perfektně. Bohužel je zařizování praxe na nás studentech a škola nemá nasmlouvané žádné nutriční terapeuty, kteří by brali studenty a umožnili jim výkon povinné praxe. A tak většina z nás poprvé viděla soukromou poradnu až tehdy, když jsme si do ní sedly v roli toho, kdo už má vše umět raz dva a sebejistě radit lidem.
A tak jsem se rozhodla pojmout to zodpovědně, zkusit si do toho týdne, kdy u mě budou studentky, naplánovat co nejvíce termínů a hlavně holkám umožnit, aby si konzultaci jídelníčku a měření na InBody vyzkoušely na vlastní kůži.
 
V týdnu od 9. do 13.7. proto máte možnost objednat se ke studentkám na konzultaci a měření za super cenu! V poradně budu samozřejmě také a budu dohlížet na to, zda vše probíhá tak, jak má.
Měření na InBody + konzultace výsledků + 30 minut konzultace jídelníčku (10 míst)…….300,- OBSAZENO
Měření na InBody + vysvětlení výsledků (15 míst)……………………………………………………..150,-
Na každý z těchto programů mám omezený počet míst, proto si zarezervujte termín co nejdříve na nehladu@gmail.com. Nutriční poradna Ne Hladu, Jaselská 26, Praha.
A kdo se vám bude věnovat?
Jmenuji se Jana Pekrová a je mi 23 let. Jsem usměvavá a pozitivně naladěná studentka oboru nutriční terapeut na LF MUNI v Brně. Miluji hudbu, pohyb, dobré jídlo, zelený čaj a kávu. Jsem typ člověka, který neumí chvíli jen tak sedět a musí stále něco dělat. Ráda se procházím v přírodě, běhám, plavu nebo tancuji. Ke zdravému životnímu stylu jsem byla vedená mamkou odmalička, ale protože ve výživě často nebývá zcela zřejmé, co vlastně je a není správně, rozhodla jsem se pro studium právě tohoto oboru. Jako velice podstatnou vnímám prevenci založenou na dostatku informací. Proto bych ráda v budoucnu pracovala s lidmi, kterými bych svými znalostmi pomáhala k lepšímu zdraví.
Jmenuji se Pavlína Malinová a je mi 20 let. Mojí největší vášní vždycky byl a stále je tanec. Jak říká moje mamka, v pubertě to vypadalo, že nejspíš uteču k cirkusu, ale nakonec to dopadlo tak, že studuji nutriční terapii na 1. lf UK. Vždy jsem se zajímala o lidské tělo a správnou stravu vnímám jako základní péči o něj, stejně důležitou jako je třeba osobní hygiena. Z našeho oboru mě nejvíce zajímá kvalita potravin na trhu. Ráda bych se zasadila o to, aby výrobci nesměli zákazníky klamat nebo nesmělo být napsané „zdravé“ na výrobku, který zdravý rozhodně není. Proto bych jednou ráda pracovala v nějaké instituci, která se zabývá kontrolou potravin.