Přijďte si nechat zhodnotit jídelníček v rámci praxí (Brno)

Letos jsme se opět rozhodly nabídnout možnost praxí u nás v poradně. Začínáme v Brně, a to v následujícím termínu:

28. – 30. 6. 2021

Věnovat se Vám budou tentokrát dvě již vystudované nutriční terapeutky, které však obě měly od studia pauzu na mateřské dovolené. Takže ideální možnost přijít prodiskutovat i výživu v těhotenství nebo výživu dětí s někým, kdo už má vlastní zkušenosti 🙂

28. 6. povede praxi Veronika, 29. a 30. 6. Karolína.

Měření na InBody + konzultace výsledků + 30 minut konzultace jídelníčku (10 míst)……..400,-

Měření na InBody + vysvětlení výsledků (15 míst)……………………………………………………..150,-

Uveďte nám prosím, o kterou službu máte zájem.

JIŽ SE PROSÍM NEREGISTRUJTE NA PONDĚLÍ 28.6., VOLNÉ TERMÍNY JSOU 29. A 30.6.

[booking]

A kdo se vám bude věnovat?

Mgr. Petra Zapletalová

Jmenuji se Petra Zapletalová. Je mi 28 let a jsem absolventkou oboru Nutriční specialista na 1.LF. Během svého studia jsem se zaměřovala především na dětskou výživu, obezitu, diabetes a srozumitelnou edukaci těchto témat. O nadšení pro výživu dětí svědčí i téma mé závěrečné práce na téma kojení a edukace dětského obézního pacienta. Jelikož jsem mámou 4 dětí, mohu své znalosti dětské výživy uvádět často do praxe. Starám se také o to, aby školní jídelny vycházely vstříc dětem s nutričním omezením, a aby strava v těchto jídelnách byla chutná a vyvážená. 

Bc. Zuzana Žižková

Jmenuji se Zuzana Žižková a nyní jsem na mateřské dovolené. Jsem absolventka oboru Nutriční terapeut na 1.lékařské fakultě Univerzity Karlovy. V současnosti se hlásím na magisterské studium Výživa dospělých a dětí a ráda bych tak rozšířila své znalosti. Jídlo je důležitou součástí života a netřeba se ho obávat. Zastávám názor, že vše se dá připravit zdravě a zároveň i chutně. Nemám ráda náhražky a zbytečné doplňky stravy. Ve volném čase se věnuji své tříleté dceři, tanci a běhání. Miluji kávu, dobré jídlo, pečení a pejsky. Moc ráda poradím a pomůžu se změnou Vašeho stravování a to vždy s úsměvem a dobrou náladou.