Přijďte si nechat zhodnotit jídelníček od studentek nutriční terapie (Praha)

Letos jsme se opět rozhodly nabídnout možnost praxí u nás v poradně. V Praze budou praxe probíhat ve dvou termínech a právě spouštíme přihlašování na ten první. Přijďte si nechat zhodnotit jídelníček od budoucích nutričních terapeutek v rámci studentských praxí pod naším dohledem.

Nejprve nás čekají dva dny, kdy se studentky budou účastnit našich konzultací a další týden tři dny, během kterých nabízíme konzultace i pro Vás.

26. 7-28.7. s Veronikou nebo Andreou

Protože už máme v daný termín objednané velké množství klientů, nabízíme pouze možnost:

Měření na InBody + konzultace výsledků + 30 minut konzultace jídelníčku (10 míst)……..400,- 

Den před konzultací nám prosím na nehladu@gmail.com zašlete zápis jídelníčku, zde je návod:

V případě, že se uvolní místo pouze pro měření na InBody s vysvětlením výsledků (150,-) (omluví se nám objednaný klient apod.), tak tuto možnost přidáme.

[booking]

A kdo se vám bude věnovat?

Magdaléna Kekrtová

Jmenuji se Magdaléna Kekrtová a je mi 22 let. Studuji obor Nutriční terapeut na 1. LF UK a letos dokončuji bakalářské studium. Výživa mě začala zajímat už v průběhu studia na gymnáziu. Po vyzkoušení nejrůznějších výživových doporučení, která jsem našla na internetu, jsem se rozhodla výživě opravdu porozumět a šla ji studovat na vysokou školu. V průběhu studia jsem ve výživě sama našla balanc a v budoucnu bych ho ráda pomohla najít i mým klientům. Myslím, že v dnešním světě plněho mýtů o výživě a extrémních diet je poměrně těžké tento balanc najít.  Kromě výživy ráda cestuju, chodím po horách a na ferraty, lezu po skalách a pokouším se najít lásku k cyklistice 🙂

Andrea Čadová

Jmenuji se Andrea Čadová, je mi 21 let a jsem letošní absolventkou Jihočeské univerzity v oboru nutriční terapeut. V současné době nastupuji do prvního ročníku navazujícího magisterského studia na ČZU (Výživa a potraviny) a zároveň i 1. LF UK (Výživa dospělých a dětí). Ke studiu výživy mě přivedlo experimentování s vegetariánstvím a touha dozvědět se více evidence-based informací ohledně výživy. Ve volném čase ráda cestuji, sportuji a vařím.