Ne hladu slaví 2 roky velkou SOUTĚŽÍ o sestavení jídelníčku a koš plný skvělého jídla

V prosinci to budou 2 roky od spuštění našich stránek. Ty jsme založily v půlce druhého roku studia nutriční terapie na 1. LF UK a po roce fungování jsme je přesunuly na Bloggera a trochu změnily styl psaní.

Ne hladu jsme zakládaly s tím, že chceme především vyvracet mýty ve výživě a odrazovat lidi od držení drastických diet a doufáme, že tento účel stále plní. Nejsme profesionální kuchařky ani nechodíme každý týden do restaurací, o kterých bychom vám pravidelně psaly. Baví nás ale výživa a vše kolem ní, proto se snažíme kromě článků na různá témata přinášet i inspiraci ve vaření a tipy, kam zajít na dobré jídlo.


Jsme šťastné za každou zpětnou vazbu od našich čtenářů a těší nás, když se ozve někdo, kdo se začal řídit některými našimi radami a konečně se mu podařilo dosáhnout vysněného cíle. Jsou však lidé, kteří potřebují kromě přečtení článků ještě trochu poradit, motivovat a nebo pomoci vyřešit jejich individuální situaci. Ti se na nás v poslední době začali čím dál tím více obracet prostřednictvím mailu, zpráv či komentářů a my, i když bychom chtěly, nestíháme odpovědět každému v takové míře, v jaké by si zasloužil.

Rozhodly jsme se proto zavést možnost individuálních konzultací i pomoc při sestavování jídelníčku. Všechny podmínky i ceny se dozvíte v nové rubrice, konzultace jídelníčků.

A jako odměnu za vaši přízeň i na rozjezd těchto služeb vám přinášíme soutěž. O co tedy jde?

Máte jedinečnou možnost vyhrát 3 konzultace a sestavení jídelníčku na míru u každé z nás, což znamená, že výhry jsou hned dvě.

A co pro to udělat? Stačí sem do komentářů, ke sdílenému článku, k vám na blog, Instagram nebo na náš mail napsat, proč byste chtěli vyhrát právě vy, tento článek veřejně sdílet právě na facebooku, instagramu, blogu či youtube a buď nás označit @nehladu nebo nám na mail nehladu@gmail.com nám poslat odkaz, kde jste článek sdíleli. Čas máte do úterý 20.10.2015.

Ze všech soutěžících si každá vybereme zhruba 5, se kterými bychom chtěly takto spolupracovat a z nich vylosujeme jednoho, resp. dva, kteří vyhrají. Dejte si proto prosím záležet na dobré motivaci, abychom si vybraly právě vás. 🙂

To je soutěž první, ale protože nejsme žádní troškaři a chceme odměnit co nejvíce čtenářů, připravily jsme i druhou soutěž, a to o koš plný skvělého jídla.

O této soutěži píšeme už nyní, i když budete moct soutěžit až za nějakou dobu. Je to proto, že vás chceme opět trochu motivovat a dát vám čas, abyste si rozmysleli, co jste pro výhru (a hlavně pro sebe) ochotni udělat. 🙂

Pravidla budou taková, že vám dáme 2 měsíce a vy můžete za tu dobu jakýmkoliv způsobem vylepšit své stravování. Po tomto čase vyjde další článek, kam budete moci napsat své úspěchy, takže se nebojte, soutěž ještě připomeneme.

Nejde nám o tom, abyste nám po 2 měsících psali, jak jste zázračně zhubli 15 kilo či vyrýsovali svaly k nevíře. To se neslučuje s naší filosofií. Chceme, abyste byli šťastnější, zdravější a spokojenější, takže pokud nám napíšete, že jste třeba vyzkoušeli jíst častěji ryby, pravidelně svačit nebo méně solit a tato drobnost vám udělala radost, budeme úplně spokojené. Navíc plánujeme zveřejnit jídelníčky, které připravíme pro výherce předchozí soutěže, tak se můžete i trochu inspirovat. Vybereme pak zhruba 10 příběhů (podle toho, kolik bude soutěžících) a vylosujeme výherce.

A co bude v tom zmíněném koši plném jídla? Nechceme předbíhat, ale už nyní pro vás domlouváme krásné ceny a věřte, že bychom samy nejradši soutěžily. Těšit se můžete například na skvělé exotické mouky a netradiční kaše od firmy Adveni, praktické a spoustu práce šetřící vývary od firmy Konečně vývar, kvalitní olivové oleje a tapenádu od společnosti Olivia Gourmet, poctivé zavařeniny od firmy Pulpamen, voucher na nákup čerstvých ryb od Rybárny Praha a výběr potravin s logem Vím, co jím. O jednotlivých produktech vám ještě napíšeme, na některé z nich se objeví i recenze. A možná v dárkovém koši přibude ještě něco… 🙂

Tak přejeme hodně štěstí v soutěži a doufáme, že se vám líbí!

Pokud chcete, můžete nám dát hlas TADY v soutěži Blogerka roku, kde jsme nominované v kategorii Cosmo objev.

Verča a Andy