Bc. Barbora Holá

Praha

Specializace: hubnutí, přibírání, potravinové alergie a intolerance, výživa dětí, výživa těhotných a kojících žen (CZ/EN)

2022 absolvovala studium bakalářského oboru nutriční terapie na 3. lékařské fakultě UK.

Aktuálně pokračuje studiem magisterského oboru nutriční specialista na 1. lékařské fakultě UK.

Když zjistila, jak dokáže vhodná výživa pozitivně ovlivnit náš život, věděla, že je to obor, kterému se chce ve své praxi věnovat. Během studia získala praxi v několika nemocnicích, ve školním stravování, ve Státním zdravotním ústavu a krajské hygienické stanici. Stala se také tutorkou, tedy dobrovolným poradcem při studiu pro mladší studenty nutriční terapie. V rámci své bakalářské práce zkoumala trávení a vliv probiotik a prebiotik. Později se specializovala také na výživu dětí, v rámci edukace využívá své četné zkušenosti s doučováním dětí různých věkových kategiríí a jejich přípravě k přijímacím zkouškám. Konzultace poskytuje také v anglickém jazyce. Baví ji se v oboru dále vzdělávat, zvláště poté, co si uvědomila, o jak progresivní obor jde.

Na květen a červen 2023 platí k Barboře 20 % sleva na všechny programy.

Náš tým

Praha & Brno

Ing. Mgr. Veronika Pourová

Specializace: hubnutí, sportovní výživa, přibírání, potravinové alergie a intolerance, výživa v diabetu (CZ/EN)

Praha

Mgr. Andrea Jakešová

Specializace: hubnutí, přibírání, poruchy příjmu potravy, potravinové alergie a intolerance (CZ/EN)

Praha

Mgr. Magdaléna Kekrtová

Specializace: hubnutí, přibírání, sportovní výživa, poruchy příjmu potravy, potravinové alergie a intolerance (CZ)

Brno

Bc. Marijana Vasilić

Specializace: hubnutí, přibírání, potravinové alergie a intolerance, výživa dětí, výživa těhotných a kojících žen (CZ/EN/SRB/HR)

Praha

Bc. Barbora Holá

Specializace: hubnutí, přibírání, potravinové alergie a intolerance, výživa dětí, výživa těhotných a kojících žen (CZ/EN) 2022 absolvovala studium bakalářského oboru nutriční terapie na

Pardubice

Mgr. Natálie Staroveská

Specializace: hubnutí, přibírání, potravinové alergie a intolerance, výživa v diabetu, výživa dětí, výživa těhotných a kojících žen (CZ)