Bc. Marijana Vasilić

Brno

Specializace: hubnutí, přibírání, potravinové alergie a intolerance, výživa dětí, výživa těhotných a kojících žen (CZ/EN/SRB/HR)

2023 absolvovala studium bakalářského oboru nutriční terapie na Masarykově Univerzitě v Brně 

Aktuálně pokračuje studiem magisterského oboru nutriční specialista na Masarykově Univerzitě v Brně 

Poznání, že výživa má zásadní vliv nejen na fyzické zdraví, ale také na psychický stav člověka, bylo to, co ji přimělo studovat obor nutriční terapie. Marijana má za cíl šířit vědomosti v souvislosti s výživou, které lidem umožní využít svůj maximální potenciál. Pochází se Srbska. Do České republiky se dostala díky stipendiu, které ji bylo poskytnuto na základě rychle osvojených znalostí češtiny. Během studia získala praxi v několika nemocnicích, diabetologických ambulancích, ve školním stravování a lázních. V současné době je součásti výzkumného týmu, který se zabývá vlivem veganské stravy na kardiovaskulární onemocnění. Na magisterském programu se specializuje na výživu dětí a sportovců. 

Náš tým

Praha & Brno

Ing. Mgr. Veronika Pourová

Specializace: hubnutí, sportovní výživa, přibírání, potravinové alergie a intolerance, výživa v diabetu (CZ/EN)

Praha

Mgr. Andrea Jakešová

Specializace: hubnutí, přibírání, poruchy příjmu potravy, potravinové alergie a intolerance (CZ/EN)

Praha

Mgr. Magdaléna Kekrtová

Specializace: hubnutí, přibírání, sportovní výživa, poruchy příjmu potravy, potravinové alergie a intolerance (CZ)

Brno

Bc. Marijana Vasilić

Specializace: hubnutí, přibírání, potravinové alergie a intolerance, výživa dětí, výživa těhotných a kojících žen (CZ/EN/SRB/HR) 2023 absolvovala studium bakalářského oboru nutriční terapie na

Praha

Bc. Barbora Holá

Specializace: hubnutí, přibírání, potravinové alergie a intolerance, výživa dětí, výživa těhotných a kojících žen (CZ/EN)

Pardubice

Mgr. Natálie Staroveská

Specializace: hubnutí, přibírání, potravinové alergie a intolerance, výživa v diabetu, výživa dětí, výživa těhotných a kojících žen (CZ)