Bc. Magdaléna Kekrtová

Praha

Specializace: hubnutí, přibírání, sportovní výživa, poruchy příjmu potravy, potravinové alergie a intolerance (CZ/EN)

2021 absolvovala studium bakalářského oboru nutriční terapeut na 1. lékařské fakultě 

Sport, PPP, ale i výživa protkaná mýty ji dovedly ke studiu nutriční terapie na 1. lékařské fakultě Univerzity Karlovy. Nyní pokračuje v navazujícím magisterském studiu oboru Výživa dětí a dospělých na téže fakultě.
Během bakalářského studia získala praxi v několika nemocnicích, lázních nebo v domově důchodců, kde se setkala s prací ve stravovacím provozu, ale také s nutriční péčí na oddělení a účastnila se studie, kdy analyzovala jídelníčky dětí s diabetem a současnou celiakií.. Během studia pomáhala s organizací Dnů zdraví, které slouží k edukaci široké veřejnosti o zdravé výživě. Účastnila se několika také seminářů o výživě a absolvovala stáž v nutriční poradně Ne hladu. V pražské poradně Ne hladu nyní působí jako nutriční terapeut, kde se věnuje individuálnímu poradenství v oblasti zdravé výživy, sportovní výživy, redukce hmotnosti,  výživy při vybraných dietních omezeních a poruch příjmu potravy, což je i téma, kterému se věnovala ve své bakalářské práci.  

Náš tým

Praha & Brno

Ing. Mgr. Veronika Pourová

Specializace: hubnutí, sportovní výživa, přibírání, potravinové alergie a intolerance, výživa v diabetu (CZ/EN)

Praha

Mgr. Andrea Jakešová

Specializace: hubnutí, přibírání, poruchy příjmu potravy, potravinové alergie a intolerance (CZ/EN)

Praha

Bc. Magdaléna Kekrtová

Specializace: hubnutí, přibírání, sportovní výživa, poruchy příjmu potravy, potravinové alergie a intolerance (CZ/EN) 2021 absolvovala studium bakalářského oboru nutriční terapeut na 1. lékařské fakultě 

Brno

Bc. Marijana Vasilić

Specializace: hubnutí, přibírání, potravinové alergie a intolerance, výživa dětí, výživa těhotných a kojících žen (CZ/EN/SRB/HR)

Praha

Bc. Barbora Holá

Specializace: hubnutí, přibírání, potravinové alergie a intolerance, výživa dětí, výživa těhotných a kojících žen (CZ/EN)

Pardubice

Mgr. Natálie Staroveská

Specializace: hubnutí, přibírání, potravinové alergie a intolerance, výživa v diabetu, výživa dětí, výživa těhotných a kojících žen (CZ)