Mgr. Bc. Kristýna Hurychová

Specializace: psychologické konzultace a poradenství ve vztahu k jídlu a vztahu k tělu, zvládání nároků, emocí a motivace, péče o sebe. 

2018 absolvovala studium bakalářského oboru Sociální práce se zaměřením na komunikaci a aplikovanou psychoterapii na PVŠPS

2023 absolvovala magisterské studium oboru Psychologie na PVŠPS

od 2015 absolvuje komplexní psychoterapeutické vzdělání v psychodynamickém směru, akreditované ČLS JEP

Členka České asociace pro psychoterapii

Terapeutka v soukromé psychoterapeutické praxi

Lektorka na Pražské vysoké škole psychosociálních studií

Během bakalářského studia sociální práce působila v přímé práci s klienty v různých zařízeních. Věnovala se především mládeži v rámci nízkoprahového klubu, poté mentoringu v organizaci Lata – programy pro mládež a rodinu. Souběžně s počátky studií započala komplexní psychoterapeutické vzdělávání, které bude v blízké době dokončovat. 

Na sociální práci navázala studiem jednooborové psychologie. Působila jako skupinový terapeut v Psychoterapeutické a psychosomatické klinice Eset, dále jako stážistka v psychiatrických nemocnicích Písek a Havlíčkův Brod. Pracovala v terapeutickém centru Epimeleia jako terapeut pro dospělé a dospívající klienty, v rámci individuální i skupinové terapie.

Nyní působí v soukromé psychoterapeutické praxi, zde se věnuje individuální a skupinové terapii dospělých a dospívajících. Působí také jako lektorka sebezkušenostního vzdělávání na Pražské vysoké škole psychosociálních studií. V Ne hladu poskytuje psychologické konzultace a podporu v procesu hubnutí, přibírání, v hledání optimálního vztahu k jídlu a k tělu celkově. 

Náš tým

Praha & Brno

Ing. Mgr. Veronika Pourová

Specializace: hubnutí, sportovní výživa, přibírání, potravinové alergie a intolerance, výživa v diabetu (CZ/EN)

Praha

Mgr. Andrea Jakešová

Specializace: hubnutí, přibírání, poruchy příjmu potravy, potravinové alergie a intolerance (CZ/EN)

Praha

Mgr. Magdaléna Kekrtová

Specializace: hubnutí, přibírání, sportovní výživa, poruchy příjmu potravy, potravinové alergie a intolerance (CZ)

Brno

Bc. Marijana Vasilić

Specializace: hubnutí, přibírání, potravinové alergie a intolerance, výživa dětí, výživa těhotných a kojících žen (CZ/EN/SRB/HR)

Praha

Bc. Barbora Holá

Specializace: hubnutí, přibírání, potravinové alergie a intolerance, výživa dětí, výživa těhotných a kojících žen (CZ/EN)

Pardubice

Mgr. Natálie Staroveská

Specializace: hubnutí, přibírání, potravinové alergie a intolerance, výživa v diabetu, výživa dětí, výživa těhotných a kojících žen (CZ)